Pos First Name Last Name YOB Country Start
Num
Time Swim T1 Bike T2 Run
1 Igor Sysoev 1980 RUS 2 01:51:51 00:17:10 00:00:41 01:00:28 00:00:26 00:33:04
2 Marek Jaskolka 1976 POL 5 01:52:03 00:17:23 00:00:40 01:00:14 00:00:22 00:33:22
3 Sebastian Rank 1986 GER 14 01:52:07 00:17:14 00:00:40 01:00:19 00:00:20 00:33:32
4 Yulian Malyshev 1982 RUS 3 01:53:13 00:17:16 00:00:41 01:00:18 00:00:30 00:34:25
5 Emilio D'Aquino 1982 ITA 7 01:53:24 00:17:19 00:00:42 01:00:18 00:00:27 00:34:36
6 Danylo Sapunov 1982 UKR 1 01:53:28 00:17:17 00:00:41 01:00:21 00:00:24 00:34:44
7 Jan Celustka 1982 CZE 16 01:53:36 00:17:22 00:00:42 01:00:17 00:00:30 00:34:43
8 Jan Janour 1983 CZE 17 01:53:39 00:17:26 00:00:44 01:00:12 00:00:29 00:34:47
9 Filip Szolowski 1984 POL 24 01:53:54 00:17:30 00:00:39 01:00:10 00:00:25 00:35:08
10 Ákos Vanek 1984 HUN 26 01:54:15 00:16:39 00:00:41 01:00:58 00:00:28 00:35:28
11 Ran Alterman 1980 ISR 9 01:54:37 00:17:22 00:00:36 01:00:20 00:00:32 00:35:45
12 Andrew Russell 1980 CAN 15 01:54:47 00:17:21 00:00:43 01:00:18 00:00:25 00:35:58
13 Ilia Mazhukin 1986 RUS 34 01:55:12 00:18:31 00:00:48 01:01:45 00:00:24 00:33:42
14 Philipp Krell 1987 GER 32 01:55:31 00:17:06 00:00:57 01:00:17 00:00:24 00:36:45
15 Christian Otto 1986 GER 25 01:55:37 00:17:27 00:00:41 01:00:11 00:00:24 00:36:52
16 Denis Vasiliev 1989 RUS 23 01:55:50 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
17 Maxym Chorny 1983 UKR 27 01:56:03 00:17:24 00:00:47 00:59:11 00:00:28 00:38:12
18 Richard Varga 1989 SVK 21 01:57:11 00:16:35 00:00:43 01:01:05 00:00:26 00:38:21
19 Stefan Zachäus 1990 LUX 46 01:57:26 00:17:17 00:00:38 01:00:21 00:00:25 00:38:43
20 Ladislav Dvorak 1982 CZE 52 01:57:34 00:17:50 00:00:40 01:02:33 00:00:27 00:36:03
21 Sergiy Kurochkin 1988 UKR 49 01:57:49 00:17:47 00:00:53 01:02:20 00:00:00 00:00:00
22 Andrei Kutalovski 1984 BLR 47 01:58:07 00:18:36 00:00:44 01:01:44 00:00:26 00:36:36
23 Anton Vitolin 1987 UKR 37 01:58:44 00:17:28 00:01:00 01:02:34 00:00:33 00:37:08
24 Ádám Molnár 1983 HUN 35 01:59:18 00:17:13 00:00:48 00:59:21 00:00:28 00:41:25
25 Martin Hubacek 1989 SVK 42 02:01:33 00:17:52 00:00:42 01:02:25 00:00:56 00:39:36
26 Pavol Surda 1984 SVK 40 02:02:08 00:17:17 00:00:51 01:00:15 00:00:33 00:43:11
27 Tomas Kroupa 1987 CZE 43 02:02:51 00:19:14 00:00:40 01:04:18 00:00:25 00:38:12
28 Matej Plzak 1990 CZE 53 02:03:07 00:18:34 00:00:47 01:01:39 00:00:27 00:41:37
29 Mikolaj Luft 1985 POL 44 02:03:42 00:19:02 00:00:45 01:04:26 00:00:30 00:38:58
30 Dominik Szymanowski 1984 POL 38 02:04:28 00:20:04 00:00:52 01:04:22 00:00:28 00:38:39
DNF Dan Alterman 1980 ISR 11 00:00:00 00:17:20 00:00:40 01:00:20 00:00:32 00:00:00
DNF Martin Jandl 1981 AUT 33 00:00:00 00:17:49 00:00:42 00:00:00 00:00:00 00:00:00
DNF Martin Krnavek 1974 CZE 4 00:00:00 00:17:09 00:00:43 00:00:00 00:00:00 00:00:00
DNF Franz Loeschke 1989 GER 45 00:00:00 00:17:43 00:00:41 00:00:00 00:00:00 00:00:00
DNF Vasyl Makedon UKR 31 00:00:00 00:17:47 00:00:41 00:00:00 00:00:00 00:00:00
DNF Pavel Patak 1971 CZE 51 00:00:00 00:17:22 00:00:40 01:03:00 00:00:28 00:00:00
DNF Luc Van Es 1984 NED 19 00:00:00 00:17:46 00:00:40 00:00:00 00:00:00 00:00:00
DNF Viktor Aloshyn 1988 UKR 36 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
DNF Krzysztof Augustyniak 1981 POL 39 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
DNF Benjamin Christophers 1986 NZL 50 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
DNF Zvonko Cubric CRO 10 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
DNF Sergiy Drozd 1982 MDA 28 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
DNF Andriy Glushchenko 1977 UKR 6 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
DNF Mykhailo Klymko 1988 UKR 41 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
DNF Jaroslav Pejsar 1984 CZE 29 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
DNF Martin Pejsar 1981 CZE 20 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
DNF Marc Widmer 1984 SUI 22 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00