Pos First Name Last Name YOB Country Start
Num
Time Swim T1 Bike T2 Run
1 Ivan Menshykov 1994 UKR 42 00:59:30 00:09:39 00:00:31 00:32:18 00:00:19 00:16:45
2 Alexey Kalistratov 1994 RUS 35 00:59:59 00:09:58 00:00:34 00:31:57 00:00:19 00:17:12
3 Ilya Prasolov 1994 RUS 32 01:00:09 00:09:44 00:00:25 00:32:21 00:00:18 00:17:24
4 Aliaksander Dakhno 1994 BLR 33 01:01:00 00:09:50 00:00:34 00:33:15 00:00:19 00:17:06
5 Maxim Subbotin 1994 RUS 51 01:01:07 00:09:53 00:00:32 00:33:15 00:00:19 00:17:12
6 Igor Ostrovskiy 1993 RUS 31 01:02:30 00:09:44 00:00:25 00:33:28 00:00:19 00:18:36
7 Nikita Chakhouski 1995 BLR 54 01:03:05 00:10:39 00:00:31 00:33:55 00:00:17 00:17:45
8 Alexander Tikhomirov 1996 RUS 55 01:03:20 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
9 Mikita Katsianeu 1996 BLR 48 01:03:40 00:09:58 00:00:54 00:34:16 00:00:20 00:18:11
10 Vitalii Kurka 1993 UKR 36 01:03:47 00:10:40 00:00:37 00:33:47 00:00:20 00:18:26
11 Dmytro Pastukh 1994 UKR 45 01:03:54 00:09:43 00:00:52 00:33:28 00:00:20 00:19:32
12 Dmitry Pimenov 1995 RUS 47 01:03:54 00:09:45 00:00:32 00:33:24 00:00:23 00:19:53
13 Eugen Jagušt 1994 CRO 38 01:04:16 00:09:48 00:00:32 00:35:16 00:00:20 00:18:23
14 Milosz Sowinski 1995 POL 40 01:04:22 00:10:28 00:00:33 00:34:08 00:00:20 00:18:55
15 Mikita Bely 1995 BLR 50 01:04:23 00:10:45 00:01:03 00:33:49 00:00:27 00:18:22
16 Shekhautsou Raman 1994 BLR 58 01:04:37 00:09:51 00:00:31 00:34:43 00:00:20 00:19:14
17 Dzianis Dubovik 1993 BLR 46 01:04:45 00:10:20 00:00:41 00:34:08 00:00:20 00:19:17
18 Tautvydas Kopustas 1995 LTU 66 01:04:56 00:11:09 00:00:37 00:33:51 00:00:23 00:18:57
19 Aliaksandr Hurinovich 1996 BLR 43 01:06:24 00:10:25 00:00:31 00:34:12 00:00:20 00:20:59
20 Alexandr Shapenkov 1995 RUS 49 01:06:33 00:10:46 00:00:48 00:35:38 00:00:17 00:19:06
21 Klaidas Skruzdys 1995 LTU 64 01:06:42 00:10:39 00:00:35 00:33:54 00:00:28 00:21:07
22 Maciej Bodnar 1994 POL 34 01:06:54 00:09:41 00:00:41 00:36:42 00:00:26 00:19:26
23 Bahdan Navitski 1995 BLR 52 01:07:08 00:10:18 00:00:21 00:34:27 00:00:21 00:21:41
24 Tomas Salna 1993 LTU 63 01:08:08 00:11:40 00:00:38 00:35:59 00:00:23 00:19:31
25 Rytis Grasys 1995 LTU 65 01:08:29 00:12:07 00:00:20 00:36:31 00:00:27 00:19:07
26 Viktors Duplakins 1995 LAT 68 01:09:34 00:10:22 00:00:43 00:34:57 00:00:41 00:22:51
27 Gediminas Piliponis 1994 LTU 62 01:09:48 00:10:48 00:00:53 00:36:33 00:00:24 00:21:13
28 Daumantas Kondratavicius 1994 LTU 61 01:10:25 00:10:49 00:00:47 00:35:40 00:00:24 00:22:48
29 Aliaksei Sharou 1996 BLR 57 01:10:39 00:10:41 00:00:47 00:35:45 00:00:31 00:22:57
30 Arturs Sprukts 1996 LAT 72 01:10:49 00:11:11 00:00:48 00:35:15 00:00:24 00:23:13
31 Ilja Keldanovics 1994 LAT 69 01:12:23 00:10:29 00:00:30 00:38:06 00:00:47 00:22:33
32 Kovdya Philipp 1996 BLR 56 01:12:39 00:11:45 00:00:43 00:35:13 00:00:27 00:24:33
33 Artjoms Scerbakovs 1995 LAT 71 01:13:58 00:10:34 00:00:32 00:37:07 00:00:23 00:25:24
34 Karolis Uzkuraitis 1995 LTU 59 01:13:59 00:11:03 00:00:47 00:39:28 00:00:33 00:22:11
35 Marcis Umbrasko 1996 LAT 73 01:14:10 00:12:11 00:00:32 00:39:42 00:00:23 00:21:25
36 Venediktas Pavlovas 1995 LTU 67 01:20:45 00:12:28 00:00:31 00:41:57 00:00:48 00:25:02
DNF Akim Padlozny 1996 BLR 37 00:00:00 00:10:03 00:01:13 00:00:00 00:00:00 00:00:00