Pos First Name Last Name YOB Country Start
Num
Time Swim T1 Bike T2 Run
1 Daniel Fontana 1975 ARG 01:52:32 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
2 Virgilio De Castilho 1975 BRA 01:52:48 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
3 Oscar Galindez 1971 ARG 01:53:41 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
4 Paulo Miyashiro 1976 BRA 01:53:55 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
5 Luis Cattapreta BRA 01:54:54 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
6 Antonio Marcos De Souza Da Silva 1977 BRA 01:56:06 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
7 Ezequiel Morales 1973 ARG 01:56:11 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
8 Leonardo Casadio Jardim 1969 BRA 01:56:13 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
9 Jeff Sneed 1974 USA 01:56:18 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
10 Marcin Wedlarski SWE 01:56:37 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
11 Matias Optiz CHI 01:57:14 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
12 Velmar Bianco 1976 ARG 01:57:51 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
13 Nicolas Ortega Bernal 1982 ARG 01:57:56 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
14 Roberto Delpodio 1981 ARG 01:59:34 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
15 Diego Esteban Macias ARG 01:59:40 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
16 Luciano Farias 1982 ARG 01:59:46 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
17 Cesar Ottaviani 1976 ARG 02:01:03 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
18 Federico Garcia Canales 1973 ARG 02:01:16 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
19 Ulises Giusti 1970 ARG 02:01:29 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
20 Exequiela Malvasio 1984 ARG 02:01:52 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
21 Lucas Cocha 1983 ARG 02:02:10 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
22 Raul Tereba ESP 02:02:48 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
23 Ezequiel Benvenuto 1979 ARG 02:02:56 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
24 Leonardo Chiacchio 1981 ARG 02:02:58 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
25 Gabriel Rojas 1983 VEN 02:03:27 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
26 Mauricio Beinat 1979 ARG 02:04:28 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
27 Oscar Alberto Garcia 1979 ARG 02:04:41 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
28 Bonet Gonzalez 1977 ARG 02:04:57 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
29 Eugenio Actis De Pasquale 1976 ARG 02:05:16 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
30 Adrian Farias 1981 ARG 02:05:46 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
31 Emmanuel Lemma 1983 PAN 02:07:05 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
32 Marcelo La Gattina 1979 ARG 02:10:53 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
33 Marco Novelli 1983 ITA 02:20:07 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
DNF Leonardo Ariel Alochis 1971 ARG 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
DNF Guido Brizi 1979 ARG 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
DNF David Paul Castella 1983 ARG 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
DNF Maximiliano Iberlucea 1978 ARG 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
DNF Ronan Pavoni 1972 ARG 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
DNF Alberto J. Perassi 1980 ARG 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00