Pos First Name Last Name YOB Country Start
Num
Time Swim T1 Bike T2 Run
1 Ilya Prasolov 1994 RUS 2 01:07:36 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
2 Alexander Bryukhankov 1987 RUS 1 01:07:38 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
3 Lukas Pertl 1995 AUT 4 01:07:41 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
4 Ludwig Fleetwood 1993 SWE 20 01:07:54 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
5 Ognjen Stojanovic 1990 SRB 3 01:07:55 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
6 Philip Pertl 1998 AUT 16 01:07:56 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
7 Yegor Martynenko 1987 UKR 9 01:07:59 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
8 Vladimir Turbayevskiy 1983 RUS 17 01:08:21 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
9 Peter Denteneer 1990 BEL 5 01:08:23 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
10 Tjebbe Kaindl 1999 AUT 22 01:08:32 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
11 Emmanuel Lejeune 1992 BEL 25 01:08:46 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
12 Meirlan Iskakov 1997 KAZ 15 01:08:52 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
13 Scott Mcclymont 1998 GER 29 01:09:03 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
14 István Király 1994 HUN 10 01:09:10 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
15 Youri Keulen 1998 NED 21 01:09:17 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
16 Jacopo Butturini 1991 CRO 18 01:09:24 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
17 Mehdi Essadiq 1986 MAR 14 01:09:40 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
18 Linus Stimmel 1996 GER 11 01:10:07 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
19 Jardy Van Den Heuvel 1995 NED 24 01:10:17 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
20 Leon Pauger 1998 AUT 26 01:11:24 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
21 Klemen Bojanc 1998 SLO 28 01:12:25 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
22 Rico Bogen 2000 GER 33 01:12:28 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
23 Arthur De Jaegher 1994 BEL 19 01:12:43 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
24 Alberto Chiodo 1996 ITA 27 01:12:56 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
25 Mohanad Elshafei 1999 EGY 42 01:13:46 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
26 Kareem Othman 1998 JOR 43 01:13:59 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
27 Mohamed Aziz Ben Ferjani 1995 TUN 30 01:14:26 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
28 Alexandru Ion 1998 ROU 32 01:14:27 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
29 Davide Bajo 1996 ITA 35 01:15:34 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
30 Mohamed Khaled 1992 EGY 23 01:21:28 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
31 Ali Zoobi 1987 LIB 34 01:23:24 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
32 Eslam Mahmmud 1981 EGY 31 01:26:33 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
DNF Ivan Ivanov 1989 UKR 6 DNF 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
DNF Domen Dornik 1991 SLO 7 DNF 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
DNF Khaled Essam 1997 EGY 41 DNF 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00