Pos First Name Last Name YOB Country Start
Num
Time Swim T1 Bike T2 Run
1 Moritz Meier 2000 AUT 62 02:00:46 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
2 Marcel Spandl 1988 AUT 76 02:01:12 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
3 Daniel Niederreiter 1978 AUT 65 02:02:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
4 Christoph Lorber 1986 AUT 61 02:03:50 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
5 Rene Hilber 1999 AUT 47 02:04:35 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
6 Sebastian Czerny 1988 AUT 40 02:05:56 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
7 Peter Huber 1988 AUT 50 02:06:09 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
8 Philipp Lamprecht 1994 AUT 59 02:13:26 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
9 Martin Gutenbrunner 1976 AUT 44 02:14:20 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
10 Martin Hren 1981 AUT 49 02:17:19 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
11 Walter Adolf Copi 1983 AUT 39 02:17:35 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
12 Matthias Aumayr 1985 AUT 32 02:17:53 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
13 Albuin Schwarz 1969 AUT 74 02:18:59 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
14 Mario Böhm 1973 AUT 38 02:19:36 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
15 Harald Niederl 1990 AUT 64 02:20:03 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
16 Rene Bauer 1978 AUT 34 02:21:01 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
17 Thomas Fasswald 1984 AUT 43 02:24:54 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
18 Andreas Hauser 1972 AUT 46 02:27:08 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
19 Joachim Rathbauer 1959 AUT 69 02:31:47 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
20 Johann Thaller 1966 AUT 78 02:31:57 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
21 Karl Koller 1958 AUT 56 02:35:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
22 Stefan Wanner 1980 AUT 83 02:35:07 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
23 Georg Kaserer 1971 AUT 53 02:35:27 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
24 Daniel Walter 1988 AUT 82 02:35:55 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
25 Rudolf Bayer 1970 AUT 35 02:38:18 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
26 Ralph-christian Van Linthoudt 1993 AUT 79 02:38:58 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
27 Martin Riess 1984 AUT 70 02:39:02 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
28 Reinhold Bachl 1968 AUT 33 02:40:05 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
29 Hubert Kerschbaumer 1967 AUT 54 02:40:06 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
30 Gerhard Pawlat AUT 67 02:53:31 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
31 Ewald Oberluggauer AUT 66 02:57:24 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
32 Robert Schlederer AUT 72 03:07:27 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
DSQ Martin Leirer 1973 AUT 60 DSQ 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
Program notes:

Complete results